Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ubytování v Zambatiji (Istrie)  (Přečteno 20701 krát)
LadickaS



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 15, 2013, 05:34:59 pm »

Dobrý den, hledám někoho žijícího na Istrii v okolí Umagu nejlépe. Minulý rok jsme s přítelem byli na dovolené v Savudriji a jezdili jsme se koupat do Zambratije. Letos bychom se chtěli ubytovat přímo v Zambratiji. Je tam hezká malinká písečná pláž. Nad tou pláží je stánek se zmrzlinou a za ním přes silnici jsou apartmány. Ta ulice se jmenuje Crvene uvale. Hledám již několik měsíců kontakt na tyto apartmány. Od té pláže jsou vzdálené jen pár kroků, můj odhad je max 50m. Bohužel se mi ale kontakt (nejlépe email) na majitele těchto apartmánů (jsou tam 2 nebo 3) nedaří sehnat. Psala jsem i na Turistické centrum Umag, ti mi půoslali pár odkazů kde bych je mohla najít, ale bohužel ani tam nebyly. Potřebovala bych tedy někoho žijícího v této oblasti, jestli majitele zná, nebo případně by tam mohl dojet a kontakt si od nich vzít. Předem děkuji za odpověď a jakoukoli pomoc.
Lada
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Chorvatsko.krajane.cz © 2014
Z Chorvatska o Chorvatsku, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu v Chorvatsku.

Odkazy